Ali Erkazan kimdir? Ali Erkazan Seda Sayan’a ne dedi? Ünlü oyuncudan Seda Sayan’a küfür!

Ünlü isim Seda Sayan eşi Çağlar Ökten’in sahne aldığı yerde kayınvalidesiyle bir görüntü paylaştı. Toplumsal medyada kısa müddette gündem olan görüntünün altına oyuncu olarak tanınan Ali Erkazan’dan küfürlü bir yorum geldi. Ali Erkazan’ın Seda Sayan’a yaptığı yorumun tüm ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Seda Sayan kayınvalide paylaşımı

Seda Sayan 7. eşi olarak bilinen ve kendinden 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten’in bugün sahne aldığı yere gitti. Gittiği yerde yanında kayınvalidesi de olan Seda Sayan kayınvalidesiyle bir görüntü paylaştı. Görüntüde kayınvalidesine Hico’m diye hitap etmesi dikkat çeken Seda Sayan, kayınvalidesine hitap biçimiyle ilgili de açıklama yaptı. Kayınvalidesine Hico’m denmesinin birtakım beşerler tarafından eleştirildiğini, kızdığını fakat Hico’m demesinin sebebinin kayınvalidesinin isminin Hicran olması olduğunu söyledi. Kısa mühlet içinde toplumsal medyada birçok sayfa tarafından da paylaşılan Seda Sayan ve kayınvalidesinin görüntüsünün altına oyuncu Ali Erkazan küfürlü bir yorum yaptı. Ali Erkazan görüntünün altına “Ya bi s…. git hayatımızdan” yorumunu yaptı. Seda Sayan şimdi mevzu ile ilgili bir yanıt vermedi.

Ali Erkazan kimdir

Ali Erkazan 70 yaşındadır. Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu olarak tanınmaktadır. Eskilerin sevilen dizisi Sıdıka’da Zekeriya Latife ve En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet Usta rolleriyle tanınmıştır. Ali Erkazan Şaşıfelek Çıkmazı, Kanunsuz Topraklar, En Son Babalar Duyar, Aykut Enişte, Başımıza Gelenler, Hayat Sevince Hoş, Aşk Meydan Savaşı, Poyraz Karayel, Benim Annem Bir Melek, Benim Hala Umudum Var üzere birçok projede yer almıştır.