Fenerbahçe’nin yeni transferi bu akşam geliyor!

Güney Koreli stoper Kim Min-Jae’nin 18 milyon euroya Napoli’ye transfer olmasının akabinde stoper arayışlarına sürat kazandıran Fenerbahçe, yeni stoperini buldu.

JESUS’UN ESKİ ÖĞRENCİSİ

Jesus, Marsilya’da hem sol bek hem de sol stoper olarak misyon yapan Peres’i takımında görmek istiyor. Jesus, Flamengo’da çalışırken 28 yaşındaki futbolcu Santos forması giyiyordu.

LUAN PERES, 22:30’DA İSTANBUL’DA

Vole’den Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine nazaran; Fenerbahçe, Marsilya’da forma giyen 28 yaşındaki Brezilyalı stoper Luan Peres için kulübü ile mutabakat sağladı. Haberde, Peres’in akşam 22:30 sularında İstanbul’a geleceği mukavele görüşmelerine burada devam edeceği söz edildi.

SOL BEK DE OYNUYOR

Luan Peres, 2021-22 döneminde 4.5 milyon euro karşılığında Santos’tan Marsilya’ya transfer olmuştu. Fransız kulübüyle Haziran 2025’e kadar mukavelesi olan 1994 doğumlu futbolcunun 7 milyon euroluk bir piyasa pahası bulunuyor. 

MARSİLYA’DA 50 MAÇA ÇIKTI

Hatta şu an Fenerbahçe’nin gündeminde olan Gustavo Henrique ile o devirde Santos’ta grup arkadaşı olan Brezilyalı Luan Peres, 2021-22 döneminde Marsilya’ya transfer olmuştu. Fransız kulübüyle Haziran 2025’e kadar kontratı olan 1994 doğumlu futbolcunun 7 milyon euroluk bir piyasa pahası bulunuyor. Geçen dönem Marsilya’da 50 resmi maça çıkan ve 22’sinde sol bek, 28’sinde sol stoper oynayan Brezilyalı savunmacı, 3 asist yapmıştı.

GUSTAVO HENRIQUE İLE OYNADI

Fenerbahçe’nin İstanbul’a getirdiği bir öbür stoper olan Gustavo Henrique ile de eski grup arkadaşı olan Luan Peres, Santos periyodunda Henrique ile savunma çizgisini paylaşmıştı.