Seda Sayan aşk yuvasını paylaştı! Genç kocasına lüks mesken

Mayısa ayında Çağlar Ökten ile dünya konutuna giren Seda Sayan, 35 yaşındaki eşiyle keyifli evliliklerinin tadını çıkarıyor. Düğünlerine katılmayan kayınvalidesi ve kayınpederini görmeye giden Sayan, eşinin birinci çocuğu Artur Ökten ile de samimi pozlar verdi. Herkesin takdirini toplayan Sayan, ziyaret sonrası eşiyle bir arada meskenlerine döndü. Konutundan bir görüntü atan Sayan, meskenini “Tatil dönüşü mesken yüzüme gülümser” notuyla paylaştı. Çiftin kaldığı meskeni görenler ise adeta şaşkınlığını gizleyemedi. İşte Seda Sayan-Çağlar Ökten çiftinin yaşadığı konut.

SEDA SAYAN-ÇAĞLAR ÖKTEN ÇİFTİNDEN LÜKS EV

2 ay evvel Müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, eşinin ailesini ziyaret etmek için Mersin’e gitti.

MERSİN’DEN KEYİFLİ DÖNDÜ

Mersin’de kayınvalidesi ve kayınpederi ile samimi pozlar veren Sayan, eşinin birinci evliliğinden olan oğlu Artur Ökten’i de paylaşmalara doyamadı. Ziyaretten mutlu bir halde dönen Sayan, konutuna girer girmez bir görüntü paylaştı.

Video da memnunluğunu aşikâr eden Sayan, “Tatil dönüşü mesken yüzüme gülümser” notuyla lüks konutunu de herkese açtı. Görüntüde birtakım ayrıntılar dikkat çekerken, çiftin kaldığı lüks konutta en çok konuşulan bahisler ortasına girdi. Gözler ise evliliğine karşı olduğu sav edilen oğlu Oğulcan Engin’e döndü.