Serhat dizisiyle imzaları atan Tamer Karadağlı’nın yeni rolü ağızları açık bıraktırdı!

1993 – 1999 yılları arasında TRT1’de yayına giren Ferhunde Hanım ve Kızları dizisiyle geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan Tamer Karadağlı’nın yeni adresi resmen belli oldu. Bilindiği üzere son olarak asker dizisi Savaşçı’da Albay rütbesine sahip ‘Oktay Göktürk’ nam-ı diğer Uzi karakteriyle kameralar karşısına geçen Tamer Karadağlı, TRT’nin sürpriz projesiyle el sıkıştı.

Uzun yıllar boyunca rol aldığı Çocuklar Duymasın dizisiyle hafızalara kazınan Tamer Karadağlı, bu sefer TRT dijitalde ekran macerasına atılan Serhat projesiyle ekranlara dönüş yaptı. TRT’nin ‘Tabii’ isimli dijital platformunda yayınlanan Serhat dizisinin gerek yapımcılığını üstlenen gerekse başrolünde yer alan Tamer Karadağlı, yeni rolüyle izleyenleri bir kez daha şaşkına çevirdi. Bora Tekay’ın yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilen Serhat dizisinin kilit ismi Tamer Karadağlı, senaryo gereği Güneydoğu’dan İstanbul’a gelen Özel Hareket Polisi unvanıyla mesleğini icra ediyor.

Oyunculuk kariyeri süresince Yağmur Zamanı, Avrupa Yakası, Arka Sokaklar, Doktorlar, En Son Babalar Duyar gibi yapımlarda da boy gösteren Tamer Karadağlı, Serhat projesinde Tamer Yiğit ve Demir Karahan gibi usta oyuncular beraber rol alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir