Gazipaşa Kreş ve Gündüz Bakım evinde mezuniyet heyecanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Gazipaşa’da Kültür Merkezi bünyesi içerisinde hizmet veren Kreş ve Gündüz Bakım Evi ilk mezunlarını verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Gazipaşa Kültür Merkezi içerisinde hizmet veren Kreş ve Gündüz Bakımevi ilk mezunlarını vermenin heyecanını yaşıyor. 4-6 yaş guruplarında 6 sınıftan oluşan ve 100 öğrencinin eğitim aldığı Kreş ve Gündüz Bakım Evinde coşku dolu mezuniyet töreni düzenlendi.

MEZUNİYET TÖRENİ

Gazipaşa Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen mezuniyet törenine Gazipaşa Belediye Başkan Vekili Kemal Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Özdemir, Büyükşehir Hizmet Birimi Şube Müdürü Yaşar Kemal Uğuz, Büyükşehir Kreş ve Gündüz Bakım Evi Sorumlusu Şafak Salman Metin, aileler, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

Mezuniyet töreninde kreş öğrencileri hünerlerini sergiledi. Şarkılar eşliğinde hak oyunları, modern dans gösterileri gerçekleştiren öğrenciler davetlilerden büyük alkış aldı. Gecede, 6 yaş gurubundan öğrenciler mezuniyet belgelerini almanın sevincini yaşadı. Kreş öğrencilerin aileleri de çocuklarının ilk mezuniyetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx