Müzisyen Ufuk Baydemir İle Evli Olan Oyuncu İpek Filiz Yazıcı Hamilelik İddialarına Son Noktayı Koydu!

Ekranların genç oyuncusu İpek Filiz Yazıcı, hem güzelliğiyle hem de oyunculuğuyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Ünlü isim, bir süredir birliktelik yaşadığı şarkıcı Ufuk Baydemir ile geçtiğimiz senelerde dünyaevine girdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü ismin son paylaştığı fotoğrafta hamile olduğu iddia edildi. İpek Filiz Yazıcısı ise bu iddialarla ilgili olarak açıklamada bulundu.

Ekranların genç yeteneklerinden biri olan İpek Filiz Yazıcı, hem özel hayatı hem de kariyeriyle sık sık gündeme geliyor.

Aşk 101 dizisiyle geniş bir hayran kitlesi elde eden oyuncu, yakın zamanda vizyona girecek Mitat filmiyle izleyicileriyle buluşacak.

Hatırlarsınız ünlü oyuncu, uzun süredir birliktelik yaşadığı müzisyen Ufuk Baydemir ile geçtiğimiz senelerde dünyaevine girmişti.

Ünlü çift, İtalya’nın Roma şehrinde muhteşem bir düğünle nikah masasına oturmuş ve o anları sosyal medya hesaplarından paylaşmışlardı.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, Instagram hesabından sık sık paylaşımlar yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kırmızı bir elbise giyerek çektirdiği fotoğrafını ”Yeni rengimi buldum” notuyla paylaştı.

Bu paylaşımı gören takipçileri ise ünlü ismin hamile olduğunu iddia ederek hamilelik yorumlarında bulundu.

Yazıcı, hamilelik iddialarını ”Bir takım evlilik kiloları alındı. Daha ben bebeyim.” diyerek yalanladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir