Oppo Reno 10 Pro+ hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor

Oppo, Reno 10 serisini 24 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürmeyi planlıyor. Marka, bu serinin Oppo Reno 10, Oppo Reno 10 Pro ve Oppo Reno 10 Pro+ olmak üzere üç model içereceğini açıkladı. Bu üç telefonun da kavisli ekran panelleri ve üçlü arka kamera kurulumlarına sahip olacağı daha önce belirtilmişti. Dahası, telefonlar LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile gelecek. Kısa süre önce Reno 10 Pro+ modelinin batarya ve hızlı şarj detayları da teyit edildi.

Oppo’nun Weibo’da paylaştığı bir gönderiye göre, Reno 10 Pro+ 5G’nin geniş bir 4700mAh bataryası olacak. Oldukça büyük bir batarya kapasitesi sunmasına karşın, telefonun ağırlığı yaklaşık 194 gram olacak, bu da nispeten hafif bir profil sunacak. Dikkat çekici şekilde, OPPO, bu cihazın 100W hızlı şarj özelliklerini destekleyeceğini de duyurdu.

Oppo’nun büyük bir ilgiyle beklenen Reno 10 serisi telefonları, doğrulanan özellikleri ve duyumlarıyla teknoloji severlerin dikkatini çekiyor. Gelin, bu yaklaşan cihazlar hakkında şu ana kadar bildiklerimize bir göz atalım.

Reno 10 Pro+ 5G, Altın, Şafak Moru ve Ay Denizi Siyahı olmak üzere üç renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Zarif bir kavisli ekranı olacak ve bu ekranın üst ortasında bir delik kesimi olacak.

Reno 10 Pro+ 5G’nin arka tarafında, dikkat çekici bir çift renk şemasına sahip belirgin bir hap şeklindeki kamera modülü bulunacak. Bu modül, bir LED flaşla tamamlanan üçlü bir kamera kurulumunu barındıracak. Erken görüntüler, telefonun periskop zoom lensi ve MariSilicon X NPU ile donatıldığını gösteriyor. Cihazın Çin versiyonu, 16GB LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 teknolojisiyle, 256GB ve 512GB depolama seçeneklerini sunacak.

Bazı ayrıntılar hala spekülasyon aşamasında olsa da, birkaç duyum, Reno 10 Pro+ 5G’nin olası özellikleri hakkında bilgi sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir